• Detail firmy

Václav Kurfürst KOVO zemní práce

Základní popis

Provádím zemní práce a výkopy, základy staveb, inženýrské sítě, řezání asfaltů, betonů, terénní úpravy, vrty různých průměrů, demolice. Používám bagr-nakladač JCB, Case, minibagr JCB, nakladač Bobcat, vibrační válec + pěch. Autodoprava TATRA sklápěč.

Adresa

Mírová 918
330 11 Třemošná

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42805244

Výrobky, činnosti

zemní práce a výkopy

základy staveb, inženýrské sítě, řezání asfaltů, betonů, terénní úpravy, vrty různých průměrů, demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 855 130
Mobil: +420 607 809 709
E-mail: kurfurst.kovo@seznam.cz

Kontaktní osoba

Václav Kurfürst - Majitel

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.