• Detail firmy

Václav Kroužek

Základní popis

Výroba klíčů, autoklíčů, ovladače aut a jejich opravy.

Adresa

Broumovice 18
257 03 Broumovice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63824451
DIČ:  CZ6907120187

Výrobky, činnosti

Výroba klíčů

Výroba klíčů, autoklíčů, ovladače aut a jejich opravy, klíčové systémy SGHK, nouzové otevíraní, zabezpečení objektů, čipy, imobilizér,zámečnické a klíčové služby v údržbě bytového fondu. Servis, montáže,výjezdy-Benešov,Sedlčany,Votice a jejich okolí.

Kontaktní údaje

E-mail: klicovecentrumvotice@email.cz
WWW: klicovecentrumvotice.cz

Kontaktní osoba

Václav Kroužek - Majitel

Mobil: +420 776 650 977
E-mail: klicovecentrumvotice@email.cz
Další firmy v oboru

DELTA Engineering Kolín s.r.o.

Specializujeme se na CNC obrábění. Vyrábíme jednoúčelové strojů, prototypy a přípravky. Nabízíme zakázkovou, kusovou a sériovou výrobu.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.