• Detail firmy

Václav Křelina

Základní popis

Jsme česká stavební firma, která používá moderní, ekologické a vysoce účinné technologie. Specializujeme se na zateplení budov (foukaná izolace), stavby a rekonstrukce (zděné budovy a dřevostavby) a také na distribuci (partner společnosti Ekopanely).

Adresa

Hradišťská Lhotka 28
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61140309

Výrobky, činnosti

Izolační a zateplovací práce

Kontaktní údaje

E-mail: krelina@zatepli.cz
WWW: www.zatepli.cz

Kontaktní osoba

Václav Křelina - Majitel

Mobil: +420 608 716 949
Další firmy v oboru

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.