• Detail firmy

Václav Krejčí

Základní popis

Provádíme veškeré zámečnické práce. Vyrábíme plotové systémy, pojezdové brány, reklamní tabule, billboardy, ocelové konstrukce, schody, zábradlí.

Adresa

Václavov 795
671 72 Miroslav

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48920436

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré zámečnické práce

Provádíme veškeré zámečnické práce. Vyrábíme plotové systémy, pojezdové brány, reklamní tabule, billboardy, ocelové konstrukce, schody, zábradlí.

Kontaktní osoba

Václav Krejčí - Majitel

Telefon: +420 515 333 870
Mobil: +420 739 089 233
Další firmy v oboru

LPS pipe supports

Zajišťujeme výrobu pevného i pružného uložení potrubí včetně nejrůznějších produktů jako jsou kluzné a přivařovací podpěry, kotevní stojany, pružinové podpěry, třmeny, pouta, objímky aj. Zhotovujeme a dodáváme také konzole a nosníky pro uložení potrubí. Obstaráváme jednotáhlové a dvoutáhlové závěsy pevné i pružinové do svislého a vodorovného potrubí.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.