• Detail firmy

Václav Králík

Základní popis

Nabízím vnitřní horizontální, vertikální, bambusové a venkovní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a garážová vrata. Montuji záclonové tyče, vytražky.

Adresa

Jestřabí 20
763 33 Jestřabí

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45457034

Výrobky, činnosti

Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 336 004
Mobil: +420 608 615 152
E-mail: kralik.v@quick.cz
E-mail: info@zaluzie-kralik.cz
WWW: www.zaluzie-kralik.cz

Kontaktní osoba

Václav Králík - Majitel

Mobil: +420 608 130 032

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.