• Detail firmy

Václav Králík

Základní popis

Firma Plotter Králík se zabývá výrobou reklamy a reklamních předmětů ze samolepících folií, polepy aut a cedulí, frézováním a zpracováním PVC materiálu, malonákladovým a velkoplošným tiskem.

Adresa

Leštinská 439
549 01 Nové Město nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68226471

Výrobky, činnosti

Reklama a reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 470 801
Fax: +420 491 470 804
E-mail: kralici@iol.cz
WWW: www.kralikplotter.cz

Kontaktní osoba

Václav Králík - Majitel

Další firmy v oboru

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.