• Detail firmy

Václav Kortan

Základní popis

Osobní automobily - servis autoservis - opravy brzd, náprav, motorů, ... - diagnostika - výměna tlumičů, filtrů, ložisek, ... - příprava na STK

Adresa

Vrchlického 65/27
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65968981
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 486 312
E-mail: v.kortan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Václav Kortan - Majitel

Telefon: +420 602 486 312
Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTODÍLNA BOHONĚK

Provozuji autoservis v Praze 8, na Karlínském náměstí. Provádím diagnostiku vozidel, klempířské a lakýrnické práce. Opravuji auta všech značek, skútry, MX moto a čtyřkolky. Zajišťuji přípravu na STK. Garantuji dodržení termínů a nabízím příznivé ceny.

VIDA servis, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme opravy automobilů včetně oprav karoserií. Využíváme autodiagnostiku ke zjištění závad v řídící jednotce. Zabezpečujeme veškeré karosářské a autolakýrnické práce. Autoservis sídlí v Praze 3 nedaleko centra města.