• Detail firmy

Václav Kočí

Základní popis

Zabýváme se prodejem nových náhradních dílů, renovovaných autoagregátů výměnným způsobem, příslušenství, akumulátorů a pneumatik nových i protektorovaných (studenou vulkanizací). Zajišťujeme generální opravy motorů a převodovek TATRA, LIAZ, AVIA.

Adresa

Šimanovská 1233
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47141468
DIČ:  CZ511110163
Rok založení:  1994
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis nákladních vozidel

TATRA, AVIA, LIAZ, DAF, MAN, MERCEDES-BENZ, IVECO, SCANIA, VOLVO, RENAULT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 862 917
Mobil: +420 602 340 264
Fax: +420 281 862 917
E-mail: info@autodilykoci.cz
WWW: www.autodilykoci.cz

Kontaktní osoba

Václav Kočí - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FM CAR SERVIS, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mytí osobních i nákladních automobilů. Provozujeme automyčku v Praze 5 na Smíchově, ve které Vám kromě ručního mytí nabízíme také kompletní čištění interiérů osobních i nákladních vozů a čtyřkolek. Tepujeme sedačky, aplikujeme kvalitní autokosmetiku. V neposlední řadě se věnujeme tónování autoskel, bezpečnostních skel, aplikujeme autofólie a reklamní polepy.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.