• Detail firmy

Václav Kaděra

Základní popis

Dnes máme 2 svářečky a 3 suostruhy, frézku a jiné vybavení moderní a špičkové dílny splňující veškeré ISO normy až po lakovací box pro povrchové úprav

Adresa

MUDr.Šlejmara 590
345 62 Holýšov

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10334319
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Opravy poškozených disků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 046 442
E-mail: kadera.vaclav@seznam.cz
WWW: www.opravyrafku.cz

Kontaktní osoba

Václav Kaděra - Majitel

Mobil: +420 723 046 442
Další firmy v oboru

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.