• Detail firmy

Václav Kachlíř

Základní popis

Nabízíme profily podlahové, obkladové, stavební, plastové, mosazné, hliníkové, hliníkové s dekorem. Rozety dřevěné. Dřevěné prahy. Kluzáky filcové, tekutá hydroizolace. Zajišťujeme i kompletní podlahářské práce.

Adresa

Košinova 1732/75
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60352302

Výrobky, činnosti

Nabízíme profily

podlahové, obkladové, stavební, plastové, mosazné, hliníkové, hliníkové s dekorem. Rozety dřevěné. Dřevěné prahy. Kluzáky filcové, tekutá hydroizolace

Kontaktní údaje

Telefon: 549 210 682
Fax: 549 210 682
E-mail: los_kachlos@seznam.cz
WWW: www.profily.net

Kontaktní osoba

Václav Kachlíř - Majitel

Mobil: 604 208 506
Další firmy v oboru

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.