• Detail firmy

Václav Kačena

Základní popis

Nabídka stavebních prací, rekonstrukcí budov a realizací dřevostaveb a interiérů. Provádění truhlářských prací a montáže sádrokartonu.

Adresa

Rokycanská 29
312 00 Plzeň 4 - Doubravka

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72231238
DIČ:  CZ5602030434

Výrobky, činnosti

Nabídka stavebních prací, rekonstrukcí

budov a realizací dřevostaveb a interiérů. Provádění truhlářských prací a montáže sádrokartonu.

Kontaktní údaje

E-mail: kacenavaclav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Václav Kačena - Majitel

Mobil: 777 560 203
Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.