• Detail firmy

Václav Jetmar

Základní popis

Provoz internetového obchodu,prodej sportovních pohárů,medailí a emblémů,výroba štítků technologií Grawerton a výroba specielních kovových štítků.

Adresa

Hlavní třída 1923/19a (OD Jednota)
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12098205
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Eshop sportovní ceny

Kontaktní osoba

Václav Jetmar - Majitel

Telefon: +420 583 217 343
Mobil: +420 777 215 466
E-mail: jetty@jetty.cz
WWW: www.jetty.cz
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.

Martin Faltus

Nabízím vysoce profesionální fotografie za přijatelnou cenu. Mám bohaté zkušenosti s portrétními fotografiemi, fotografiemi jídla, produktů a budov. Zaručuji spolehlivost, kvalitu odvedené práce a prvotřídní zpracování fotografií. Záleží mi na Vaší spokojenosti, uskutečním všechna Vaše fotografická přání.