• Detail firmy

Václav Hradský

Základní popis

Provádění průmyslových podlah a cementových potěrů, hlazení betonu. Řezání a opravy podlah a dilatací.

Adresa

Stromořadí 523
334 41 Dobřany

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64379540
DIČ:  CZ7306082113
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- průmyslové betonové podlahy včetně oprav, venkovní zpevněné betonové plochy, betonové stropní konstrukce, betonové základy, zakládové desky, atd 5.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 466 660
E-mail: vhpodlahy@centrum.cz
WWW: www.vhpodlahy.cz

Kontaktní osoba

Václav Hradský - Majitel

Mobil: 420 608 240 646
Další firmy v oboru

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

Jaroslav Masaryk

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopové práce, štukování, zahradní úpravy, realizaci kanalizačních přípojek, zednické práce a zajišťujeme práci s bagrem.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.