• Detail firmy

Václav Houfek

Základní popis

Pronájem a prodej párty stanů, nůžkových stanů, skladovacích hal. nabízíme k pronájmu pivní chlazení, pivní sety, plynové sálače tepla, Horkovzdušné fukary, stoly a lavice a jiné.

Adresa

http://goo.gl/maps/tqPK
254 01 Okrouhlo

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66046301
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej párty stanů, nůžkových stanů.

Kontaktní osoba

Václav Houfek - Generální ředitel

Mobil: +420 724 044 632
E-mail: vaclavhoufek@pujcovna-stanu.cz
Další firmy v oboru

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.