• Detail firmy

Václav Heřman

Základní popis

Provádí kladení a renovace litých teracových podlah, schodů a fasád či renovaci kamene.

Adresa

Velký Vreštov c.117
544 54 Velký Vřešťov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66266505
DIČ:  CZ7503203587
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- demolice, topenárské a instalatérské práce, sádrokartonárské práce, finální povrchová úprava sten, malírské práce, zakázkové truhlářství, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 316 727
E-mail: teracolite@seznam.cz
WWW: www.terrazzodecor.cz

Kontaktní osoba

Václav Heřman - Majitel

Mobil: +420 605 316 727
E-mail: teracolite@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.