• Detail firmy

Václav FIŠER

Základní popis

dodávka a montáž plastová okna,dvěří,eurooken,venkovních a vnitřních parapetů prodej a montáž hliníkový a látkových žaluzí,venkovních rolet

Adresa

Zaječov 78
267 63 Zaječov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14766451
DIČ:  CZ5608211763

Výrobky, činnosti

Dveře,okna stínící technika

Kontaktní údaje

E-mail: info@fdm.cz
WWW: www.fdm.cz

Kontaktní osoba

Václav Fišer - Majitel

Mobil: +420 602 343 699
Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

ALUPRA s.r.o.

Zabýváme se výrobou garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, venkovního a vnitřního zastínění a rolovacích mříží. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nabízíme montáž všech námi dodávaných výrobků.