• Detail firmy

Václav Fibich - osobní autodoprava, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní ruční mytí a čištění karoserií a interiérů osobních i užitkových automobilů. Nabízíme také broušení a leštění laků vozidel.

Adresa

Konopná 76/10
617 00 Brno - Komárov

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29285101
  • Služby

Výrobky, činnosti

ruční mytí aut

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 909 708
E-mail: wenyweny@seznam.cz
WWW: www.mytiautrucne.cz/cz/s949/Osobni-preprava/Uvod/c1988-Rucni-myti-aut

Kontaktní osoba

Václav Fibich - Jednatel

Další firmy v oboru

BAŽANT STANISLAV - oleje a maziva

Zajišťujeme dodávky průmyslových maziv, olejů, autokosmetiky, autodoplňků a náhradních dílů na auto - moto. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.