• Detail firmy

Václav Ebel

Základní popis

Zabývám se ručním zpracováním železa v ohni. Zhotovuji panty, kliky, mříže, ploty, zábradlí, brány, krbové nářadí, kovaný nábytek, svítidla.

Adresa

Budyně 7
387 73 Bavorov

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72125411

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 941 301
WWW: www.kovarstvi-ebel.cz

Kontaktní osoba

Václav Ebel - Majitel

Telefon: +420 608 941 301
Další firmy v oboru

JBP - SERVIS s.r.o.

Provádíme opravy a montáže výrobních strojů a specializujeme se zejména na zakázkovou kovovýrobu. Mimo kovoobráběcí, zámečnické a soustružnické služby zajišťujeme také drobné zemní práce, odvoz zeminy. Věnujeme se školení svářečů a dalším činnostem, jejichž ucelenou nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.