• Detail firmy

Václav Cihlář

Základní popis

Nabízíme ostrahu všech objektů a majetku včetně detektivních služeb.

Adresa

Kaštanová 135
407 82 Dolní Poustevna

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65119991

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní služby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 881 892
E-mail: security-cihlar@email.cz
WWW: www.security-cihlar.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Cihlář - Majitel

Mobil: +420 774 881 892
Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!