• Detail firmy

Václav Chlumák

Základní popis

Hloubení hydrogeologických průzkumných vrtů s parametry vrtaných studní určených pro čerpání podzemní vody pro rodinné domy.Vrtané studny, vrty pro te

Adresa

Přehořov 45
392 01 Přehořov

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75859688

Výrobky, činnosti

Vrtané studny,vrty pro tepelná čerpadla

Hloubení hydrogeologických průzkumných vrtů s parametry vrtaných studní určených pro čerpání podzemní vody pro rodinné domy.Vrtané studny, vrty pro tepelná čerpadla, hydrogeologické průzkumné vrty

Kontaktní údaje

E-mail: vrtanestudny@centrum.cz
WWW: www.vrtanestudny.wz.cz

Kontaktní osoba

Václav Chlumák - Majitel

Mobil: 775 974 631

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.