• Detail firmy

Václav Červeňák

Základní popis

Stavební práce - zednické, zateplení budov, zemní práce, bourací práce, úklid staveb po dokončení, komunikace - dlažby, obrubníky.

Adresa

Sadová 1139/7
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10341587
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Stavební práce - zednické, zateplení budov, zemní práce, bourací práce, úklid staveb po dokončení, komunikace - dlažby, obrubníky.

Kontaktní osoba

Václav Červeňák - Majitel

Telefon: +420 354 435 293
Mobil: +420 603 483 317
E-mail: vamil@seznam.cz
WWW: www.stavebniprace-cervenak.axis4.info
Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.