• Detail firmy

Václav Bouda

Základní popis

Provádím elektroinstalace hromosvodů a kamerových i zabezpečovacích systémů. Nabízím opravy elektrospotřebičů.

Adresa

Dražíč 37
375 01 Dražíč

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88526585

Výrobky, činnosti

Provádím elektroinstalace hromosvodů a kamerových

Provádím elektroinstalace hromosvodů a kamerových i zabezpečovacích systémů. Nabízím opravy elektrospotřebičů.

Kontaktní osoba

Václav Bouda - Majitel

Mobil: +420 607 874 386
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

Milan Dvořák - Elektro a revize

Provádíme kompletní elektroinstalační práce. Naší specializací jsou montáže, opravy a revize elektrických zařízení do 1000 V. Zpracujeme projektovou dokumentaci, další technické a poradenské služby v oblasti elektrických instalací, odstraníme závady vyplývající z elektronických revizí. Obraťte se na nás, naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci odvedou kvalitní práci, určitě budete spokojeni.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.