• Detail firmy

Václav Bartoň

Základní popis

Kuchyňské studio v Pardubicích Vám nabízí kuchyně, ložnice a obývací pokoje špičkového českého výrobce HANÁK. Máme více než 20 letou zkušenost a stovky spokojených zákazníků.

Adresa

Sladkovského 332
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15015424
DIČ:  CZ5812040234
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Kontaktní údaje

E-mail: kuchynepardubice@seznam.cz
WWW: www.kuchynepardubice.cz

Kontaktní osoba

Václav Bartoň

Telefon: +420 466 611 630
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.