• Detail firmy

VÁCLAV BÁRTA

Základní popis

Znalecká činnost v oboru ekonomika (ceny a odhady lesních pozemků a lesních porostů, škody na lesních porostech), lesní hospodářství.

Adresa

Táborská 1791
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67189288

Výrobky, činnosti

Znalecké posudky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 099 275
E-mail: vaclav.barta@pvl.cz

Kontaktní osoba

Ing. VÁCLAV BÁRTA - Jednatel

Mobil: +420 724 327 328
Další firmy v oboru

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.

KAMNÁŘSTVÍ - Stanislav Topolovský

Specializací firmy je návrh, realizace a rekonstrukce kachlových kamen do kuchyní či pokojů. Stavby atypických kamen, zahradních krbů. Vše na objednávku (na klíč). Zabýváme se také poradenstvím a projektovou činností.