• Detail firmy

Václav Balhar-Baltrans

Základní popis

Služby- v oblasti přepravy zásilek v Praze i po celé České republice

Adresa

Hvožďanská 3
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63656141
DIČ:  CZ7406040048

Výrobky, činnosti

Služby- v oblasti přepravy zásilek

Kontaktní údaje

E-mail: baltrans@email.cz
WWW: baltrans.cz

Kontaktní osoba

Václav Balhar - Majitel

Telefon: +420 602 308 387
E-mail: baltrans@email.cz
Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.