• Detail firmy

VACHOUT Technik, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na prodej a servis kompresorů, svařovací techniky, pneumatického nářadí a vzduchotechniky. Poskytujete záruční a pozáruční servis.

Adresa

Pražská 286
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26072181
DIČ:  CZ260721181
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stacionární kopresory

Zabýváme se prodejem stacionárních kompresorů. Stacionární kompresory nabízíme UniMaster STS stojaté, u všech kompresorů s příkonem od 5,5 kW je součástí dodávky rozběh přes automatický spínač hvězda-trojúhelník.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 214 409
E-mail: stanislav.vachout@iol.cz
WWW: www.vachout-technik.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vachout - Majitel

Mobil: +420 602 191 196

David Kudrlička

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

AIR CONIC s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dodávce tepelných čerpadel, klimatizací, zvlhčovačů a odvlhčovačů vzduchu, rekuperačních jednotek, centrálních a průmyslových vysavačů, shozů na prádlo nebo sušiček na potraviny - ovoce a zeleninu.