• Detail firmy

V8 advanced economics, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní služby v oblasti ekonomického poradenství, controllingových systémů, vedení účetnictví, daňové evidence a procesního poradenství.

Adresa

V Podhájí 776/30
400 01 Bukov

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24225541
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní služby

v oblasti ekonomického poradenství, controllingových systémů, vedení účetnictví, daňové evidence a procesního poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 425 346
Mobil: +420 721 425 333
E-mail: info@v8-ae.cz
WWW: www.v8-ae.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Bureš - Jednatel

Ing. Stanislav Grof - Jednatel

Další firmy v oboru

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.