• Detail firmy

V2V Trade s.r.o.

Základní popis

Nabízíme nové i použité trubkové lešení nejvyšší kvality. Připravíme Vám nabídku přímo na míru Vaší firmy. Lešení Vám prodáme, přivezeme a postavíme.

Adresa

Bělehradská 858/23
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24147389
DIČ:  CZ24147389
Rok založení:  2011
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej trubkového lešení

Prodáváme nové i použité trubkové lešení. Prodej lešení zajišťujeme včetně dopravy na určené místo, odborného poradenství a montáže.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 827 807
E-mail: info@inleseni.cz
WWW: www.trubkove-leseni.cz
WWW: www.inleseni.cz
WWW: briketytrutnov.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vrba - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.