• Detail firmy

V & R Tech s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej - okenní sušák prádla, okenní zahrádka - držák truhlíku, držák paraboly SAT, sušák do lodžie, sušák na balkón, sušák do koupelny, držák antény wifi, balkónový stolek, atd... Sušáky, zahrádky a držáky na plastové okno BEZ VRTÁNÍ !

Adresa

Nová Ves 405
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28609140
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Okenní sušák

Kontaktní údaje

E-mail: vyroba@susaknaokno.cz
WWW: www.susaknaokno.eu

Kontaktní osoba

Pavel Slonka - Manažer projektu

Mobil: +420 733 531 029
E-mail: vyroba@susaknaokno.cz
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.