• Detail firmy

V - MONT s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž sádrokartonových konstrukcí, okna Velux, fasádní zateplovací systém - zelená úsporám, omítky a barvy JUB, WEBER TERRANOVA, KB BLOK systém, tepelné izolace URSA, profily na sádrokarton, Apu lišty, rohy se sítí, Armovací síť VERTEX.

Adresa

Říčany-Krabošice 1799 (areál ovocných sadů)
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26514991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sádrokartonové konstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: vejlupek@cmail.cz
WWW: www.v-mont.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vejlupek - Majitel

Mobil: +420 777 243 910

Milan Vejlupek - Jednatel

Mobil: +420 776 684 444
Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.