• Detail firmy

V.I.P. Plus s. r. o.

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových jader včetně dodávky materiálu, instalatérské, topenářské a obkladačské práce, rozvody plynu a topení. Zajistíme rekonstrukce koupelen, kuchyní, montáž a opravy vodovodního a odpadního potrubí, zateplení domů, fasády.

Adresa

Jandáskova 141/51
621 00 Brno - Mokrá Hora

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28262948
  • Služby

Výrobky, činnosti

rekonstrukce bytových jader včetně dodávky mater.

Provádíme rekonstrukce bytových jader včetně dodávky materiálu, instalatérské, topenářské a obkladačské práce, rozvody plynu a topení.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 317 673
E-mail: z.instal@seznam.cz

Kontaktní osoba

Luboš Žabenský - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.