• Detail firmy

v.e.T E R C I E ,s. r.o.

Základní popis

Jsme polygrafická firma zabývající se především tiskem, výsekem obalů, sloh, etiket a zlacením i ražbou. Máme bohatou zásobu výsekových forem, které jsou Vám k dispozici

Adresa

Stará pošta 67
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46346007
DIČ:  CZ46346007

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 230 106
Telefon: +420 547 230 344
Fax: +420 547 230 452
E-mail: v.e.tercie@wordonline.cz

Kontaktní osoba

Petr Nesvadba - Jednatel

Další firmy v oboru

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.