• Detail firmy

V A L D I S spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a montáž plastových oken, dveří, žaluzií, rolet, markýz, sítí proti hmyzu a garážových vrat. Provádění zednických prací a zateplování budov.

Adresa

Průmyslová 934/13
747 23 Bolatice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42864003

Výrobky, činnosti

Dveře, okna, vrata a příslušenství

Výroba a montáž plastových oken, dveří, žaluzií, rolet, markýz, sítí proti hmyzu a garážových vrat. Provádění zednických prací a zateplování budov.

Kontaktní údaje

E-mail: valdis@valdis.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Valábek - Jednatel

Ing. Rostislav Plaček - Jednatel

Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.