• Detail firmy

ÚVP-plyny a paliva, s.r.o.

Základní popis

Provádíme rozbory plynů a paliv. Nabízíme palivářské analýzy, speciální rozbory pro tuhá i kapalná paliva, technologie zplyňování.

Adresa

Podnikatelská 552
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29144116

Výrobky, činnosti

Provádíme rozbory plynů a paliv

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 726 396
E-mail: pavel.lacek@seznam.cz
WWW: www.ustavpaliv.cz

Kontaktní osoba

Pavel Lacek - Jednatel

Mobil: +420 777 236 998
Další firmy v oboru

MONITORING s.r.o.

Poskytujeme komplexní laboratorní služby v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Provádíme chemický rozbor vody, rozbory pitné vody, rozbory vody bazénů, rozbory odpadů a odpadních vod, testy alkoholu na metanol, rozbory sedimentů z rybníků, rozbory zemin a zemědělské půdy a mnoho dalšího.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.