• Detail firmy

UTRAC spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, pronájem motorových vozidel, pronájem průmyslového zboží, atd...

Adresa

Na lysinách 457/20
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49551078
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej nenahraných nosičů zvukových nebo zvukově obrazových záznamů a prodej a půjčování nahraných zvukových a zvukově obrazových záznam, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, atd...

Kontaktní osoba

Mgr. Svitlana Larionova - Jednatel

Volodymyr Morgovskyy - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.