• Detail firmy

USB Media, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchodní dodavatel reklamních i značkových USB flash disků vhodných pro potisk, laser i ražbu loga. Zakázková výroba USB disků na míru ve vlastním tvaru podle loga, produktu. Expresní termíny výroby během 14 dní, skladové zásoby k dodání ihned.

Adresa

Opatovická 160/18
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24715131

Výrobky, činnosti

Reklamní i značkové USB flash disky

Kontaktní údaje

E-mail: info@usbmedia.cz
WWW: www.usbmedia.cz

Kontaktní osoba

Tereza Vašinová - Jednatel

Mobil: +420 608 566 032

Michal Verner - Jednatel

Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.