• Detail firmy

Urválek Jiří

Základní popis

Lakování ,povrchová úprava průmyslových výrobků,konstrukcí,lakování a nástřik kamufláže,maskování vojenské techniky...Malovaní bytů ,kanceláří,hal a provozoven,nátěry fasád ,airbrush malba exteriéru,interiéru..více na www.urvalek.cz

Adresa

Kočí 93
538 61 Kočí

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72932139

Výrobky, činnosti

malování bytů

Kontaktní údaje

E-mail: Kull-art@seznam.cz
WWW: www.urvalek.cz

Kontaktní osoba

Jiří Urválek - Jednatel

Telefon: 607 910 979
E-mail: Kull-art@seznam.cz
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.