• Detail firmy

URBICON s.r.o.

Základní popis

Nabídka nákupu, prodeje, rekonstrukce či zabezpečení nemovitosti. Nabízíme i veškeré stavební dokončovací práce.Vymáháním dluhů bez ohledu.

Adresa

alej Svobody 881/56
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29131502

Výrobky, činnosti

Vymáháni pohledávek

Kontaktní údaje

E-mail: milan.ptak@urbicon.cz
WWW: www.urbicon.cz

Kontaktní osoba

Milan Pták - Jednatel

Mobil: +420 730 514 210

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.