• Detail firmy

UPS, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme Jednorázový úklid, pravidelný úklid, úklid domácností, úklid komerčních prostor, úklid činžovních domů, generální úklid, mytí oken, čištění koberců, čištění čalouněného nábytku. Provádíme úklid pasáží, vyklízení půdních a sklepních prostor.

Adresa

Novodvorská 1132/183
142 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62907514

Výrobky, činnosti

Malířské a natěračské práce.

Úklid a čištění.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 551 254

Kontaktní osoba

Zuzana Hanzalová - Jednatel

Mobil: +420 603 551 254
E-mail: upssro@seznam.cz
WWW: www.ups-uklid.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.