Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
UNO PRAHA spol. s r.o.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.


Výuka svařování plastů

Pořádáme kurzy svařování plastů. V naší svářečské škole probíhá kvalitní výuka svařování plastů dle platných norem ČSN 050705, ČSN EN 13067. Dále organizujeme kurzy technologů svařování, kurzy lepičů svařování apod. [ více informací ]

Poradenství ve svařování

Poskytujeme komplexní služby poradenství ve svařování. Poradíme při výběru a nákupu strojů na svařování plastů, zpracování dokumentu WPS a při výpočtech a dimenzování nádrží. Poskytujeme rovněž poradenství ve vzdělávání v oblasti svařování. [ více informací ]

Prodejna, půjčovna a servis strojů na plasty

Provozujeme prodejnu a půjčovnu svářečských strojů vysoké kvality (Rothenberger, Rems, Widos, Wegener, Dytron) pro svařování plastů. Zajišťujeme prodej a servis nářadí a strojů na zpracování plastů. [ více informací ]

Certifikace pracovníků - plasty

Provádíme certifikaci pracovníků svařování a zkoušky nižšího (základního) i vyššího svářečského personálu, zkoušky NDT personálu svařování plastů, zkoušky řemesel a uměleckých řemesel. Pořádáme i přípravné kurzy pro úspěšné absolvování certifikace. [ více informací ]

Svařování a montáž plastů Praha

Nabízíme svařování a montáž plastů a plastových dílů na zakázku. Specializujeme se na montáž plastových dílů potrubních systémů, inženýrských sítí, kanalizací a svařování plastů různými technologiemi. [ více informací ]

Svářečské práce

Realizujeme svářečské práce na zakázku. Disponujeme různými technologiemi pro svářečské práce: svařování horkým vzduchem, svařování elektrotvarovkou, svařování na tupo apod.

Kurzy pájení mědi

Organizujeme odborné kurzy pájení mědi ve spolupráci s profesionály firmy AZ Welding. Vedle kurzů pájení mědi poskytujeme rovněž kurzy řemesel z oblasti stavebnictví, strojírenství a průmyslu.

Prodej publikací o svařování

Zabýváme se prodejem učebních materiálů a publikací o svařování. Námi nabízené publikace o svařování "Svařování termoplastů II" jsou kvalitním a souhrnným učebním materiálem pro úspěšnou přípravu ke svářečským zkouškám.

Evropský svářeč termoplastů (EPW) - KURZY

Zajišťujeme přípravné kurzy ke zkoušce Evropský svářeč termoplastů (EPW). Přípravné kurzy jsou organizovány v souladu s dokumentem Evropské svářečské federace. Poskytujeme záruku kvalitní přípravy pro složení zkoušky Evropský svářeč termoplastů.

Kontrola svarových spojů

Provádíme zkoušky svarových spojů plastů. Zajišťujeme nedestruktivní (NDT) a destruktivní (DT) zkoušky svarových spojů včetně jejich vyhodnocení podle ČSN EN 13100-1 a ČSN EN 12814.

Kurzy vyššího svářečského personálu - kovy

Pořádáme přípravné kurzy pro svářečské inženýry, technology a specialisty a praktiky. Náplň a doba trvání kurzu je v souladu s pravidlem IAB-252-07. Absolventi kurzu mohou po úspěšném zakončení požádat o mezinárodní diplom, případně certifikaci.

Kurzy na posuzování svarů

Zařizujeme kurzy na vizuální posuzování svarů podle ČSN EN 970 (Vizual Testing, VT - Level 1 a VT - Level 2). Kurzy na posuzování svárů zajišťujeme dle požadavku na výši kvalifikačního stupně.

Přípravné a zaškolovací kurzy svařování

Přípravné, základní a zaškolovací kurzy svařování. Nabízíme kurzy svařování trubek pro venkovní i domovní rozvody, svařování desek a profilů pro konstrukce, izolačních pásů a polotovarů, svařování horkým plynem, horkým tělesem, elektrotvarovkou.

Zkoušky svářeče kovů

Organizujeme zkoušky svářeče kovů a udělujeme osvědčení o získání kvalifikace. Nabízíme zkoušky svářeče kovů dle modulů: svařování trubek, svařování desek a svařování izolačních pásů.

Kontrola svařitelnosti plastů

Zabezpečujeme kontrolu svařitelnosti plastů dle tvrdosti a šířky materiálu. Kontrolu svařitelnosti plastů provádíme prostřednictvím zkoušek svařených spojů plastů.

Navrhování stupňů svařovaní

Zabýváme se navrhováním stupňů svařování svárů plastů. Vypočítáme bezpečnou hodnotu stupňů pro svařování spojů plastů a určení mezních hodnot svárů.

Svařování elektrotvarovkou

Realizujeme svařování elektrotvarovkou, svařování extrudérem, svařování horkým klínem a svařování horkým vzduchem. Provádíme rovněž i svařování horkým tělesem elektrotvarovkou pro svařování trubek a tvarovek.

Prodej svářečské techniky Praha

Věnujeme se prodeji kvalitní svářečské techniky a příslušenství známých firem Rothenberger, Rems, Leister, Wegener, Dytron, Munch a další. Především se specializujeme na prodej svářečské techniky pro zpracování plastových dílů a konstrukcí.

Půjčovna svařovací techniky

Provozujeme půjčovnu svařovací techniky a nářadí pro zpracování plastů. Půjčujeme svařovací techniku pro svařování plastů na tupo, horkým vzduchem, horkým tělesem a extrudérem. V půjčovně máme k dispozici i oběžné pily, vrtačky a elektrocentrály.

Servis svařovací techniky Praha

Zajišťujeme kvalitní servis svařovací techniky, především pak strojů Rothenberger. V rámci servisu svařovací techniky provádíme kontroly strojů, revize nahřívacích zrcadel, zkoušky hydraulických a frézovacích systémů včetně kontroly zkušebního sváru.


Revize svařovacích strojů

Zajišťujeme revize svařovacích strojů ROTHENBERGER v autorizovaném servisním středisku. V rámci základní revize svařovacích strojů provádíme kontroly stroje, nahřívacího zrcadla, frézovacího a hydraulického systému. Po úspěšném absolvování revize svařovacích strojů ...
Detail nabídky

Zkoušky a certifikace svařování

Realizujeme zkoušky a certifikace svařování dle uděleného povolení certifikačního orgánu č. 3032 a zkušební organizace č. 07. Nabízíme: * Zkoušky nižšího (základního) svářečského personálu * Zkoušky vyššího svářečského personálu (VSP) * Zkoušky ...
Detail nabídky

Svařování plastových konstrukcí

Realizujeme svařování plastových konstrukcí pro stavební a strojírenský průmysl. Provádíme také opravy poškozených plastových konstrukcí. Svařování plastových konstrukcí zajišťujeme u výroby potrubních systémů, inženýrských sítí, kanalizací, nádrží, jímek, hydroizolační fólie, ...
Detail nabídky

Jak k nám