• Detail firmy

UNIVERS

Základní popis

Realizace střech na klíč, krovů, vazníků. Zakázkové truhlářství, výroba nábytku. Stavby na klíč. Speciální dokončovací práce. Parkovací přístřešky. Dřevěné průmyslové obaly. Polykarbonátové desky. Palivové dřevo. Rekonstrukce bytů a bytových jader.

Adresa

Dřínovská 4582
430 04 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44241801
DIČ:  CZ5706191590
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Střechy na klíč

Výroba a montáž krovů, vazníků a kompletních střech včetně klempířských prací, okapy apod. Rekonstrukce střech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 578 260
E-mail: kindl@truhlarstvi-univers.cz
WWW: www.truhlarstvi-univers.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kindl

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.