• Detail firmy

UNITY Mobile a.s.

Základní popis

Zajišťujeme přenos video obsahu vysoké kvality a možnost tvorby optimalizovaných webových stránek do mobilních telefonů.

Adresa

Na hřebenech II 1718/8
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26497212

Výrobky, činnosti

Software

pro mobilní telefony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 003 400
Fax: +420 226 003 402
E-mail: info@unitymobile.com
WWW: www.unitymobile.com

Kontaktní osoba

Jan Obrman - Předseda představenstva

Bc. Tomáš Petrů - Majitel, Člen představenstva

Robert Fridrich

Pan Konečný

Jakub Kabourek

E-mail: jakub.kabourek@visualunitymobile.com
Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.