• Detail firmy

UNITOM s.r.o.

Základní popis

Hlavní náplní je zakázková strojírenská výroba pro renomované zákazníky z různých odvětví strojírenského, hutního, chemického, stavebního a potravinářského průmyslu

Adresa

Svitavská 500/7
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26281562

Výrobky, činnosti

Výroba strojů a strojních zařízení

zakázková strojírenská výroba pro renomované zákazníky z různých odvětví strojírenského, hutního, chemického, stavebního a potravinářského průmyslu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 499 999
Fax: +420 516 413 696
E-mail: radek.toman@cirto.cz
WWW: www.cirto.cz

Kontaktní osoba

Radek Toman - Jednatel

Další firmy v oboru

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.