• Detail firmy

Unitender, s.r.o.

Základní popis

Nabídka ekonomického, organizačního a investičního poradenství.

Adresa

Jurečkova 16/1812
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25394495

Výrobky, činnosti

Nabídka ekonomického, organizačního a investičního

Nabídka ekonomického, organizačního a investičního poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: 724 346 535
WWW: www.unitender.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Uher - Jednatel

E-mail: zdenek.uher@unitender.cz

Ing. Libor Zegzulka - Jednatel

Telefon: +420 731 443 355
Další firmy v oboru

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.