• Detail firmy

Unisavers s.r.o.

Základní popis

Společnost Unisavers s.r.o. v rámci programu Modrá úsporám snižuje spotřebu vody, energií a vašich finančních prostředků. Program Modrá úsporám je určen pro všechny subjekty, domácnosti i podniky.

Adresa

Palackého třída 186
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29303371
DIČ:  CZ29303371
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

skutečné snížení spotřeby vody

Vlajkovou lodí programu Modrá úsporám je zajištění skutečného snížení spotřeby vody pro všechny subjekty - domácnosti i nadnárodní podniky.

Kontaktní údaje

E-mail: hlousek@unisavers.eu
WWW: modrausporam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hloušek - Jednatel

Mobil: +420 776 795 685
E-mail: hlousek@unisavers.eu
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Prodej kompletního sortimentu tradičního německého výrobce granitových dřezů Schock. V nabídce máme designové granitové dřezy, kuchyňské baterie, doplňky ke dřezům a čistící prostředky. Zajistíme Vám náhradní díly na dřezy i baterie starších modelů a pomůžeme s vhodným výběrem dřezu do Vaší kuchyně.

IRMANN CS, spol. s. r. o.

Úprava a čištění vody, vzduchu, povrchu těles pomocí UV záření. Vyrábíme zařízení pro úpravu vody, UV lampy, UV reaktory Desuva. Dezinfekce vody pitné, bazénové, užitkové, odpadní, demi(PW), teplé. UV desinfekce lahví (sklo i PET), uzávěrů a folií.