• Detail firmy

Unisan, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré studnařské práce, čištění a rekonstrukce studní. Provádíme hloubení, vrtání, vyhledávání zdroje sonarem, měření radonového indexu, měření radonu pro stavby, odvodňování, drenáže. Rozbory vod. Prodej, montáž a opravy pump a čerpadel.

Adresa

Nad Koulkou 2545/15
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27440346

Výrobky, činnosti

Nabízíme veškeré studnařské práce.

Čištění a rekonstrukce studní. Provádíme hloubení, vrtání, vyhledávání zdroje sonarem, měření radonového indexu, měření radonu pro stavby.

Kontaktní osoba

Karel Alfery - Jednatel

Telefon: 220 511 659
Mobil: 603 414 393
E-mail: unisan@unisan.cz
WWW: www.unisan.cz
Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.