• Detail firmy

UNIS - STROJ CZ a.s.

Základní popis

Společnost podniká v oblasti zámečnictví, nástrojářství, kovářství, podkovářství, obráběčství, galvanizérství, smaltérství, opravy silničních vozidel.

Adresa

Na Popelce 3187/12A
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26100339
Rok založení:  2006
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení, zámečnictví, nástrojářství, kovářství, podkovářství, obráběčství, galvanizérství, smaltérství, opravy silničních vozidel, atd...

Kontaktní osoba

Libuše Zadražilová - Předseda představenstva

František Kopečný - Člen představenstva

Petr Todorov - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.