• Detail firmy

Uniprox, spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme prodej, servis a poradenství v oblasti balicích strojů a pokladních systémů. Nabízíme pokladní systémy, váhy DIBAL, pokladny UNITRON, balící stroje ULMA a stroje MAREL. Dále dodáváme etikety, kotoučky, fólie a misky pro balicí stroje.

Adresa

Staňkova 103/18
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00558851
DIČ:  CZ00558851
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  6
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Elektronické váhy

Nabízíme elektronické váhy značky DIBAL, CELY. V nabídce naleznete váhy bez tisku s/bez výpočtu ceny, systémové váhy s tiskem na etiketu nebo účtenku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 241 963
Mobil: +420 602 512 098
E-mail: uniprox@uniprox.cz
WWW: www.uniprox.cz

Kontaktní osoba

Lubor Švehla - Majitel

E-mail: svehla@uniprox.cz
Další firmy v oboru

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.

Stanislav Plechl

Specializujeme se na prodej oční optiky. V e-shopu nabízíme brýle, lupy, sluneční či dioptrické brýle, roztoky, dalekohledy, divadelní kukátka, čočky minerální i plastové.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.