• Detail firmy

UNIMI Group, s.r.o.

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany osob i majetku. Zprostředkování služeb.

Adresa

Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24181901

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@unimigroup.cz
WWW: www.unimigroup.cz

Kontaktní osoba

Daniel Syřínek - Jednatel

Mobil: +420 777 791 100

Ivo Vajc

Mobil: +420 775 740 100
Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!