• Detail firmy

UNIMA-FOOD s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis velkokuchyňských zařízení - gastronomické technologie

Adresa

Lékořicová 232
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26213915

Výrobky, činnosti

Velkokuchyňské zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 856 930
E-mail: unimafood@seznam.cz
WWW: www.unimafood.cz

Kontaktní osoba

Marcela Timošová - Jednatel

Mobil: +420 607 963 640
Další firmy v oboru

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

KARMEB , spol.s.r.o.

Zabýváme se především dovozem, prodejem a servisem gastronomického zařízení do profesionálních gastronomických provozoven. Nabízíme kompletní sortiment jako dodávku na klíč nebo i jednotlivá zařízení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, odborné poradenství při výběru. Provozujeme e-shop: www.GastroNakup.cz